حصار آسمان

حصار آسمان در پهنه بی کران آبی رنگ خود جویای رنگی ست که عشق را معنا کند

۸۲ مطلب در آبان ۱۳۹۶ ثبت شده است

شنبه, ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۰۶:۵۰ ب.ظ حصار آسمان
باور کنید که باور کردیم، حالا بسم الله

باور کنید که باور کردیم، حالا بسم الله

در متن زیر لیست کامل جان فشانی های اخیر دولت و جناب آقای روحانی و دوستان و طرفداران ایشون در کمک به زلزله زدگان اخیر نوشته شده:

 1. انداختن آمار کشته شده ها به گردن دولت قبل
 2. کشف دلیل زلزله ( گفتن مرگ بر آمریکا و ...)
 3. جداسازی سپاه و ارتش از هم (سپاه برای روستاها و ارتش برای شهرهای بزرگ که باعث دیده شدن ارتش در صحنه و نبودن سپاه در دید دوربین ها می شود!)
 4. ایجاد تفرقه قومیتی بین شیعه و سنی ( که سپاه فقط به شیعیان کمک کرده و اهل تسنن را رها کرده است)
 5. مخدوش نمودن کار خیرخواهانه موکب ها (غذای مسموم به مردم داده اند)
 6. مخدوش نمودن کار پرسنل بیمارستان صحرایی سپاه ( اعضای بازماندگان را در بازار سیاه به فروش رسانده اند!)
 7. ... (الله اعلم)

🔴باور کنید که باور کردیم👇

که نه تنها زلزله غرب کشور تقصیر عراق و شعار مرگ بر آمریکاست، بلکه پذیرفتیم که تمام طوفان‌های #کاترینا در آمریکا هم تقصیر بسیج و سپاه است.
اصلا زلزله #ژاپن به خاطر پخش #دعای_کمیل در شبهای جمعه است. باور کنید باور کردیم موقع امداد رسانی و آواربرداری و پخش پتو، نه تنها ابتدا از اصول دین و مذهب سؤال میکنند،بلکه#آزمون تاریخ زندگی ائمه(ع) را به صورت#تستی برگزار میکنند، اگر قبول شدند بعد اقدام به کمک می‌کنند.
اصلا زائران #اربعین در منطقه حضور پیدا کردند برای کشتن بازمانده‌ها و موکب‌ها را به عنوان#اتاق_گاز استفاده کردند. غذاهای آشپزخانه آستان #مسموم بود و هرکس از آن خورده، بلافاصله از بین رفته. سپاه هم در ۶ بیمارستان صحرایی که برپا کرده به دنبال دزدیدن و فروختن اعضای بازماندگان در بازار سیاه بوده.
سردار جعفری هم مانند حجت‌الاسلام قاسمیان کلا برای نمایش و شو اجرا کردن رفته بودند. تمام ۵۰۰ نفری هم که به عنوان تلفات اعلام شده، در مسکن مهر کشته شدند و اساسا مسکن مهر توسط احمدی نژاد #بمب گذاری شده بود، هرکس هم که زنده مانده ساکن بافت فرسوده و‌مسکن اجتماعی شیخ حسن روحانی بوده

اگر صلاح میدانید به این مردم چادر، پتو و غذای گرم و کمک‌های پزشکی برسانید. مردم در دمای صفر درجه و بدون غذا و امکانات درمانی،معطل این هستند که ما اینها را باور کنیم.‌ حالا که باور کردیم بسم الله ...

#ساسان_سروش

 • پی نوشت 1: کمک های رسیده به مناطق زلزله زده، تا حدود زیادی از نقاط مختلف ایران و از طرف خود مردم ایران بوده. آهای مردم خودتون شاهد بودید، خودتون ارسال کردید، حواستون باشه فردا آقای روحانی اسکان زلزله زده ها و رسیدگی به اونها رو به نام خودش مصادره نکنه! هر چند از بس بی چشم و رو تشریف دارن که امکانش خیلی زیاده...

 • پی نوشت 2: مردم ایران به این نتیجه رسیدن که باید خودشون به داد خودشون برسن. و واقعا دمشون گرم. توی کرمانشاه کسی نیست که از شما قدردان نباشه. همه شرمنده لطف شما شدن ...

 • پی نوشت 3: اهمیتی نمیدم که بخاطر نشر این مطالب وبلاگم بسته بشه. تهدید و ترعیب و تقطیع و تنبیه و توبیخ صدای مخالف، از اینها برمیاد. و طرفدارانشون هم چون نه از نظر علمی و نه عملی و نه وجدانی، چیزی در دست ندارن، خیلی زود زبان به توهین و تهدید و تحریف باز میکنن. دقیقا همونطور که در انتخابات و بعد از اون شاهدش بودم. یعنی چیزی واسه دفاع ندارن، ولی همچنان کورکورانه و ابلهانه به فکر دفاع از کسی هستن که هیچ کاری برای کشور انجام نداده و 5 ساله کشور رو در بدترین شرایط ممکن رها کرده! کسانی که راحت دارن زندگیشونو میکنن و از بازار خبر ندارن، خواهشن از ایشون دفاع نفرمایند! لم دادی رو مبل، ددی جون ماهی چند میلیون خرجت میکنه، و نمیدونی چقدر زحمت کشیده واسش، بعد آروغ سرمستی در میدی و میگی کشور رشد کرده؟ به نفع کشور بوده؟ رفتی توی کوچه های پایین شهر؟ شده یه ماه پول نت نداشته باشی؟ شده چند سال با یه دست لباس سر کنی؟ شده بخاطر بی پولی به کسی که دوستش داری نرسی؟ شده به خاطر خرج زندگیت، عمل مادرت، کلیه هاتو بفروشی؟ شده از بی پولی تصمیم به خود کشی بگیری؟ شده بخاطر نداشتن پول قید آموزشای مورد نیاز و بزنی؟ اصلا از بیکاری خبر داری؟ آره میدونم تو برای تامین نیازات اصلا نیازی به کار پیدا کردن نداری! پس اول یه سری به زندگی مردم جامعه ات بزن، ببین چند نفر توی دولت همین آقا از کار بیکار شدن، چند نفری که هر کدوم نان آور خانواده ای چند نفری بودن! زمان انتخابات دوره راه افتادی برای تبلیغش، حالا حاضری سینه سپر کنی برای دفاع ازش؟! خوب سوارتون شده ولی اینو یادت باشه، این قایقی که سوارش شدی، اصلا راه ساحل رو بلد نیست جانم! 

 • پی نوشت 4: شرمنده ام که نتونستم کامنتاتون رو جواب بدم ولی میدونید که اینکارو میکنم و بهتون سر میزنم. البته اگر عمری باشه
۲۷ آبان ۹۶ ، ۱۸:۵۰ ۰ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰
حصار آسمان
پنجشنبه, ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۲:۰۹ ب.ظ حصار آسمان
زین درد گر همه بمیریم رواست

زین درد گر همه بمیریم رواست

یکی پیغام داده النگوهایش را فروخته کمک کرده به کرمانشاه یکی خبر میدهد قیمت کیسه خواب شده سه برابر.
یکی پیغام داده دانشجوام پدرم ماهی سیصدهزار تومن میزنه به حسابم صدتومنش رو زدم به کارتت ببخش کم بود. یکی قیمت بلیط صدو خورده ای را کرده نهصد تومن.
یکی از موکبشان در اربعین مستقیم آمده کرمانشاه و یک ماه است دختر بیست روزه اش را ندیده یکی پیغام میدهد شوآف و ریایت را کنار بگذار و ساکت باش.
یکی توییت میکند مسکن مهر فلان یکی جواب میدهد بیمارستان تازه افتتاح شده بهمان
یکی میگفت هزارتومن ندارم خطم رو شارز کنم به مادرم تو بیمارستان زنگ بزنم یکی مواظب است کت و شلوارش خاکی نشود .
ادامه بدهید فرشته های زمینی و بس کنید زامبی ها...
تو را به خدا بس کنید.
مردم دارن نگاتون میکنن.
دیشب آقا حبیب میگفت کاش توی زلزله مرده بودم و این فلاکت را نداشتم. شصت راس گوسفندم زیر آوار رفتند و انبار علوفه ام هم! بقیه دامهایم دارند از تشنگی می میرند.
رسانه ها آقایان مسئولین از مردم معذرت خواهی کنید. معذرت خواهی کنید که خبر خوب ندارید . معذرت خواهی کنید که بلد نیستید.
داغ نیکانم رو ببینم اگر نگاهم سیاسی باشد اگر بخواهم از این نمد کلاهی بدوزم،
چرا نمی فهمید زن و دختر مردم باید صبر کنند شب بشود بعد توی پناه آوارها دستشویی بروند.
چرا نمی فهمید هوا سرد و آژان کُش است.
چرا نمی فهمید وقتی یک مرد کرد که نماد غرور و صلابت است با یک کپه سبیل گریه کند که بچه م گرسنه ست یعنی چی؟
خیلی سخت است فهمیدن اینکه مردم شب گوشه خیابان روی زمین می خوابند؟
خیلی سخت است فهمیدن اینکه پیرزن روستایی چشمهایش را تازه عمل کرده و توی خاک و خل عفونت گرفته و دارد کور میشود؟
شما را به مقدساتتان این دعواها را بگذارید کنار .
شما را به خدا پناه باشید قوت قلب باشید.
از کرمانشاه برگشته ام اما دلم آنجاست .
دلم پیش مردمانش است.
به قول عمو ابراهیم حاتمی کیا: مو که مودونوم ای وسط گوشت قوربونی عباس مو یِه ...

#حامد_عسکری

از سه پست قبلی هم دیدن کنید تا بدونید وضعیت واقعی کرمانشاه که داره سانسور خبری میشه چطوریه!

۲۵ آبان ۹۶ ، ۱۲:۰۹ ۲۵ نظر موافقین ۱۱ مخالفین ۱
حصار آسمان

متاسفانه خبرای خوبی از کرمانشاه ندارم ...

متاسفانه خبرای خوبی از کرمانشاه ندارم. نمیدونم اصلا چطور باید بگم ...
با اینکه همه جا دارن از جدیت مسئولان در رسیدگی حرف میزنن، ولی باید بگم همش چرت و پرته
دیشب سه تا بچه زیر ده سال از سرما یخ زدن! و این یعنی نبود چادر! و این در حالیه که توی شبکه خبر گفته شد ما نهایتا 30000 چادر نیاز داریم ولی 45000 چادر موجوده! پس اگر هست، چرا دست مردم نمیرسه؟ مردم دارن از سرما یخ میزنن... بخدا شباش سوز سردی داره
 
خبر دومم اینه که یه گروهی با هدفی فعلا نامشخص دارن به غارت کاروانای حمل آذوقه و تجهیزات میپردازن
توی جاده جلوشونو میگیرن، با قمه و اسلحه، ماشینو با بارش میبرن
اینا موضوع دو تا نگرانی برام داره که به ترتیب اولویت میگم:

 1. مردمی که نیاز به تجهیزات دارن، وقتی تجهیزات بهشون نرسه، وقتی یخ زدن اعضای خانوادشونو ببینن، وقتی از طرف مسئولان حمایتی دریافت نکنن، غیر از مرگ و میر و تلفات بیشتر، ممکنه مجبور به شورش بشن و به بانکا، مغازه ها و بقیه جاها هجوم ببرن تا دست کم از گرسنگی نمیرن! این حقیقته بخدا، شایعه نیست. دارم با چشم خودم میبینم همه چیزو. کل وقایع دارن دست به دست هم میدن تا نارضایتی و بعد شورش رو به وجود بیارن. با چه هدفی؟؟؟!
 2. مردم ایران از سرتاسر کشور، چه مخالف نظام و چه حزب الهی، چه شاعر و چه فوتبالیست و چه وزنه بردار و چه کاسب و .... دارن میان کرمانشاه واسه کمک. یا اینکه کمکاشونو میفرستن. وقتی وسط راه بارشون غارت بشه، یا خدایی ناکرده بلایی سرشون بیاد، اونوقت چی در مورد مردم کرمانشاه میگن؟ بزارین من بهتون بگم که چی میگن: " ما از این راه دور اومدیم واسه کمک به اینا، دلمون واسه اینا سوخته، بعد اینا به ما هم رحم نمیکنن. اینا حتی به خودشون هم رحم نمیکنن. مردم کرمانشاه همشون دزد و غارتگرن"

نگرانم! نمیدونم چی میشه. از طرفی داریم میبینم کلی کمک ارسال شده از طرفی میبینیم مردم یا بی سرپناهن، یا بی چادر، یا گرسنه، یا زخمی، یا زیر آوارن هنوز و هیچکس گوشش بدهکار نیست....
محموله آذوقه آوردن، پلیس واسه دور کردن مردم با مشت افتاده به جون زلزله زده ها!!!! همشونو میزنه... آخه برادر من، تو اومدی تسکین دل اینا باشی مثلا! البته قبول دارم نمیشه گذاشت مردم هجوم ببرن سمت محموله، چون اینجوری به خیلیا چیزی نمیرسه. اما به والله قسم میشه بهتر مدیریتش کرد! مردم کرمانشاه که گرگ نیستن. دو سه روزه نه سر پناهی دارن، نه غذایی خوردن، رئیس جمهورشونم اونجوری دلشونو میسوزونه، از اینطرفم دارن غارت میشن. از اون طرف زن و بچشون دارن از سرما و گرسنگی میمیرن! خب خودتونم باشین بخدا خرخره هر کسی که جلوتونو بگیره رو پاره میکنین!

بخدا اینایی که نوشتم بغض داره ...

توی کرمانشاه الان دو گروه دزد دارن کار میکنن:

 1. همونایی که گفتم محموله ها رو غارت میکنن. و معلوم نیست با هدف مالی، سیاسی یا هر کوفت دیگه ایه
 2. مسئولینی که این چادرا، آذوقه ها، پولا به دستشون میرسه ولی به دست مردم نمیرسونن.

توی روستاها هنوز برق نداریم، خیلی از اونا هنوز گروه امداد نرفته، از طرفی میگن کمبود نیرو نداریم! مردم آب دارن ولی گرسنه هستن، چادر ندارن. وسایل گرمایشی، پتو، چراغ نفتی، لباس گرم، محصولاتی مثل کرم دست و صورت و وسایل نظافت و ... لازم دارن و اینهمه دارن از استانای دیگه میفرستن ولی به دستشون نمیرسه. از اون طرف اون دزدا غارت میکنن و مردم دیگه جرئت نمیکنن بیان کمک، از طرفی وقتی هم برسه، اینا میدزدنش. آقا من دروغ میگم، خب؟ شما دلیلشو بگو. چرا پس به دست مردم نمیرسه؟ این دو گروه چه ساخت و پاختی با هم دارن و با چه هدفی مردمو به سمت تشنج و شورش میکشن؟؟!!! 

آقای مسئول، آقای مدیری که به صندلی مدیریتت سخت چسبیدی، لااقل اگر مدیریت بلد نیستی، بزن کنار تا اونی که لایقه بیاد به حال مردم فکری بکنه. آمار میدین شبیه آمارای حسن روحانی! اصلا معلوم نیست از کجاتون درمیارید اینا رو... و یا حداقل اگر کنار نمیرین، بگین همه چیزو! بگین آقا این مشکلات هست، این اتفاقات افتاده، تا کسانی که دلسوزن بیان به کمک. مگه رهبر دستور نداد که تمام سازمانها و نهادها مکلف هستن به مردم کمک کنن؟ پس چرا ما هر چی زخم میخوریم از دست شماست؟

دلم نمیاد اینو بگم... یه وویس شنیدم که یکی از پرستارای اعزامی از تهران ضبط کرده بود. شاید خودتونم شنیده باشین. گفته بود دیشب یه دختر کوچیکی اومده پیشم گفته میشه من شب کنار تو باشم؟ آخه مادرم نیست، میترسم، دیشب اینجا گرگ اومده ....
من موندم سپاه و ارتش و این امدادگران و مسئولان کجان که گرگ میاد میون مردم؟! که دزدا و غارتگرا به خیال راحت محموله محموله میبرن! بابا بخدا رفتار مسئولان با این مردم بیشتر قربانی میگیره تا خود زلزله ...از من گفتن

 همه اینا رو گفتم ولی مهمتر از همه اینه که خیلیا به جای اینکه فکری به حال این اوضاع بکنن، نشستن به هم فحش میدن که این ساختمونا ساخت احمدی نژاد بود یا روحانی بود یا .... یعنی توی اینستاگرام خودشونو کشتن، همدیگه رو شستن!!! هر کسی هر عقده ای از هزار سال پیش داشته آورده اینجا میخواد تصفیه کنه!!! بابا مردم از دست رفتن! ول کنید این مزخرفات رو

۲۵ آبان ۹۶ ، ۰۰:۳۹ ۹ نظر موافقین ۶ مخالفین ۱
حصار آسمان

پا شده از تهران اومده کرمانشاه واسه چی؟

فیلمو ببینید لطفا، بعد متن پایینو بخونید: مشاهده فیلم

تمام کمک هایی که به کرمانشاه رسیده، از طرف مردم بوده. مردم از شهرای دیگه اومدن برای کمک، مسئولین استانی و کشوری که جز ماستمالی کردن کاری بلد نیستن! 
دم همتون گرم مردم ایران. الحق که خیلیا واقعا به تکاپو افتادن، خیلیا اومدن کرمانشاه، خیلیا اقلام مورد نیاز تهیه کردن و فرستادن، خیلی از موکب هایی که توی اربعین خدمت رسانی کردن اومدن، خیلیا کاری از دستشون برنیومده ولی دعا کردن، همدردی کردن، واقعا واقعا واقعا دم همشون گرم... من نه خونمون خراب شده، نه مصیبت زده هستم. ولی به خدا قسم وقتی میبینم یکی مثل حامد عسکری که یه نویسنده و شاعره، تندیس خودشو میفروشه با 18 میلیون پول میاد کرمانشاه و داره روستا به روستا میگرده، و باهاشون از نزدیک همدردی میکنه، یعنی دلم میخوام برم پیشونیشو ببوسم. با این کارش اونقدر دلم آروم شده که نمیشه وصفش کرد...

اونوقت طرف با اسکورت و ماشین ضد موشک با ٦ لایه گارد حفاظتی اومده بین مردم و نهایت کله ٓش رو از ماشین کرده بیرون
اخه اون مردم ساده و بی شیله پیله و داغ دیده میخوان با تو چه غلطی بکنن ک از ارّابت پیاده نمیشی؟؟
این تحقیر نیست!؟؟
جای اینکه پا به پای مردم داغ دیده قدم بزنی و از حال و روزشون از نزدیک با خبر بشی دیر میای و زودی میری ک مبادا لباست خاکی بشه بعد جالبه میای بین مردم داغ دیده رقیب انتخاباتیت رو میکوبی !؟
اخه اون وسط کسی از تو خواست مقصر رو پیدا کنی !؟ 

چه امدنی و چه رفتنی
امدی به کنار مسکن مهر ، متکبرانه ایستادی و احساس پیروزی کردی ک سرانجام توانستی دروغ های مناظرات انتخاباتیت را ثابت کنی
و با غرور به مردمی داغ دیده گفتی:
دیدید!!؟ دیدید گفتم دولت قبل بد است؟؟ 
دیدید ک تمام خرابی ها تقصیر دولت قبل است
و رفتی 
نه آجری جابجا کردی و نه حتی برای ریا گوشه ی عبایت را خاکی کردی

کذابین و ریاکاران بی تدبیر در اوج ذلت و ناکامی هایشان کفتارگونه به جان مسکن مهری افتادند ک از قضا خودشان تکمیلش کرده بودند تا بلکه با کوبیدن رقیب حواس هارا پرت کنند و عملیات تخم ریزی سیاسی برای سال ١٤٠٠ را با موفقیت استارت بزنند

بازدید مسئولین محترم از زبان مردم: ببینید فیلمو

 • پی نوشت 1: متاسفانه فعلا نمیتونم نظراتتون رو جواب بدم، شرمنده همتونم. اما از همینجا از همتون تشکر میکنم. قلب داغدیده این مردم، با همین همدردی ها تسکین پیدا میکنه. طبیعتا آدم وقتی میبینه کسانی دارن باهاش همدردی میکنن، انگار این بار غم، به جای یه دوش، بر چندین دوش قرار گرفته و اینقدر احساس سنگینی نمیکنه.
 • پی نوشت 2: بخدا قسم هرگز نمیبخشم کسانی رو که به این ملعون رای دادن! با اومدنش فقط درد اضافه کرد و رفت... طرف میگه 2 میلیون وام بلاعوض میدیم و 5 میلیون وام با بهره 6 درصد.
  سقف اتاق پشتی ما ایراد داره، امسال میخواستیم درستش کنیم [فقط سقفش] براورد کردیم دیدم چیزی در حدود 8 میلیون تومن نیاز داریم! آخه مردم با 7 میلیون تومن میخوان لونه مرغ درست کنن؟! قیمت یه یخچال آقای روحانی چقدره؟ قیمت خرده ریز وسایل منزل که از ده میلیونم میگذره! باور کنید مردم کرمانشاه اونقدر نجیبن که هیچی از شمای رئیس جمهور نخوان! لااقل نمک به زخم نپاشین... خودشم الان رفته توی کاخ چند هزار متریش
 • پی نوشت 3: به خاطر پست قبلی شرمنده ام. شاید ناخواسته بخاطر ناراحتی کسانی رو رنجونده باشم. از همینجا از همشون عذر میخوام. دیروز و پریروز رفته بودیم کمک، بخدا وقتی درد مردمو دیدم، دلم میخواست زمین دهن باز کنه برم توش... بعد دوستم حاشیه سازیای بعضیا رو توی تلگرام برام فرستاد. وقتی دیدمشون خیلی خیلی متاثر شدم. همین باعث شد حرفایی بزنم که شاید از صراط عدالت دور باشه. اما منظور من اصلا کسانی که قصدشون همدردی با مردم کرمانشاهه، نبوده و نیست ...
 • پی نوشت 4: خیلی از روستاهای دوردست معلوم نیست مرده اند یا زنده! هنوز نیرو کمکی براشون نرفته. چادر هست، آب هست، امکانات تا حدودی خداروشکر از همه جای ایران و علی الخصوص شهرستانای خود کرمانشاه به مناطق زلزله دیده رسیده.هنوز کمبود هست اما مشکل عدم مدیریت مسئولان نالایق باعث میشه این تجهیزات به دست خیلیا نرسه، خیلیاش حیف و میل بشه، و یا برای داشتنشون باید آشنا یا همون "پارتی" داشته باشی!!! ردیف به ردیف میان جلو دوربین هر کدوم یه گزارش میدن و میرن دوباره توو صف. بله نیروهای انتظامی، سپاه و ارتش واقعا دارن کمک میکنن ولی مسئولان فقط کت و شلوارشونو تمیز پوشیدن دم به دقیقه میان جلو دوربین میگن همه چیز رضایت بخشه...
۲۴ آبان ۹۶ ، ۱۹:۲۶ ۱۱ نظر موافقین ۹ مخالفین ۱
حصار آسمان
سه شنبه, ۲۳ آبان ۱۳۹۶، ۰۴:۲۶ ب.ظ حصار آسمان
کرمانشاه تسلیت نمیخواهد!

کرمانشاه تسلیت نمیخواهد!

نمیدونم چی بگم. من یه کرمانشاهی ام که دلم خیلی از خیلیا گرفته!
فقط #تصور بکن تا دیشب پیش خانوادت بودی
الان نمیدونی زیر کدوم ستون #فروریخته باید دنبال جسدش بگردی
حالا فرض کن #کمک_امدادی هم نرسه! کی اون آوارا رو برداره؟ زور بازوتم نرسه خودت برداری! بعد حالا فرض کن جسدشو کشیدی بیرون، به مردم #رسیدگی نشه، مجبور میشن به صورت #غیر_قانونی اقدام کنن واسه #دفن عزیزاشون!
بعد حالا بشینی عزیزاتو با دست خودت دفن کنی برن زیر یه خروار خاک!
خونه و همه زندگیتم #ویران شده باشه. نه #سر_پناه ، نه آبی، نه برقی، نه وسایل گرمایشی اونم توی این هوا!
فرضا ضرر جانی هم نکرده باشی، دسترنج سی چهل سال از زندگیت #نابود شده باشه، کی میتونی دوباره جمعش کنی و به زندگی عادی برگردی؟ اونم توی این گرونی! اونم توی این #بی_مسئولیتی مسئولین و بازار داغ تهمت ها و توهیناتون به همدیگه!
اونوقت یه عده لاشخور این وسط هی از آوارگی و بدبختی ما فیلم و عکس بزارن توو پیجشون و باهاش هدف خودشونو پیش ببرن!
یه عده به #مسکن_مهر گیر بدن، یه عده به موکبای #اربعین گیر بدن، یه عده باهاش #لایک بگیرن، یه عده #سلفی، یه عده واسه کم کردن عذاب وجدانشون چند قطره #اشک بریزن، یه عده #شعر_جدید بگن و احسنت و آفرین واسه خودشون بخرن. یه عده بگن " دیدن میگفتن #سگ نجسه؟ حالا چرا آوردنش کمک؟" .... و همه و همه به فکر این باشن که چجوری از این حادثه واسه خودشون منفعتی به دست بیارن و چطوری خودشونو به اهداف کثیفشون برسونن! و حتی صدا و سیمای خودتم #آمار_اشتباه بگه و بگه همه چیز روبراهه و هیچ مشکلی نیست و همه آوارگان #اسکان داده شدن و آوار برداری تا شب تموم میشه و این در حالی باشه که خیلی از مناطق هنوز نیرو کمکی نرفته و مردم خودشون دس به کار شدن! مردم خودشون دارن میرن به کمک همدیگه! رئیس جمهور و وزیر کشور جایی میرن که دوربین باشه! به والله قسم واسه #کمک نیومدن!!!! ما به #تدبیر اینها #امیدی نداریم!
و همه اینا میشه #نمک_روی_زخم این مردم آسیب دیده!
و دست آخر این مردم خودشون میمونن تنها با مشکلاتشون! هر کی میره خونه خودش راحت میگیره میخوابه و گور پدر کرمانشاهیا! و ما همه این چیزا رو میبینیم و #یادمون_میمونه!
آه از دست این #مسئولان_نالایق ! آه از دست کسانی که به فکر بازیای سیاسی خودشونن! بس کنین تو رو خدا! ما دوست نداریم از درد و رنج ما فیلم و عکس بزارین و بگین " #تسلیت "! بخدا راضی نیستیم از حجم نتتون کم بشه!!!! اگه خیلی مردین لااقل نمک روی زخم نزنین!
مسکن مهر طرح مزخرفیه؟ شما تکمیلش کردید! شما توی مصالح ساختمانی کم گذاشتید! شما با جون این مردم بازی کردید! حالا مردم باید خودشون برن خونه هاشونو بسازن؟ #وام میدید؟ حتما با بهره 40 درصد!!! که یارو براش بهتره خودشو کنار عزیزاش دفن کنه تا اینکه به این زندگی ادامه بده و تا عمر داره بره زیر قسط وامی که عین رباست!
قربون مرامتون، اگه خیلی مردید، دست بالا بزنید بیاین کمک. چرا که اینجا نیرو کمه، #تجهیزات کمه، رسانه ها آمار غلط میدن! دولت و کابینش که از تهران اومده، فقط واسه گرفتن چنتا عکس با خرابه ها و چند صفحه اساسنامه و بخشنامه اومده! کمکی نمیکنه! مگه ما گیر دستوراتیم؟ ما گیر امکاناتیم! نبود تجهیزات و امکانات همون نمک روی زخمه! تجهیزات خاکبرداری، هلیکوپتر، آمبولانس، پزشک کمه. مگه ما مردم #کرمانشاه جزوی از ایران نیستیم؟ مگه ما آدم نیستیم؟ عمری با کمبودا ساختیم، هدف 8 سال حمله دشمن قرار گرفتیم، بالاترین آمار بیکاری کشور رو که داریم! هر وقت نیازی به "خر کردن" باشه، از #غیرت و #خونگرمی ما که دم میزنین! لااقل اگه کمکی نمیکنین، بزارین راحت بمیریم!!!!

 • پی نوشت 1: نه فقط مسئولین کشوری، که حتی مسئولین استانی هم گویا میخوان فقط یه عکسی با خرابه ها و مردم آواره داشته باشن، نه بیشتر! اینو از سانسور خبری گسترده و آمارهای اشتباه و کمک رسانی های ناقص و پر از عیب و اشکال میشه فهمید! یقینا هر چقدرم اوضاع خراب باشه، بازم میتونست بهتر از این عمل کنن!
 • پی نوشت 2: متاسفانه نمیتونم به وبلاگاتون سر بزنم. هم وطنام به کمک من نیاز دارن.
 • پی نوشت 3:کپی کردن این متن واجبه!
 • پی نوشت 4(مهم): میدونید مسخره چیه؟ مسخره اینه که چادر و مواد غذایی رو بیارن اما به کسی ندن! فقط کسانی که آشنا یا پارتی پیدا کنن بتونن داشته باشن. در واقع گویا این چیزا رو آوردن که فقط جلو دوربین باشه تا بگن همه چیز آرومه، ما چقدر خوشبختیم!!!! البته همه جا اینجوری نیست ولی مسئول نالایق هم کم نیست!
۲۳ آبان ۹۶ ، ۱۶:۲۶ ۲۷ نظر موافقین ۱۹ مخالفین ۰
حصار آسمان
يكشنبه, ۲۱ آبان ۱۳۹۶، ۱۲:۰۰ ب.ظ حصار آسمان
زندگی درد قشنگیست که جریان دارد

زندگی درد قشنگیست که جریان دارد

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد
زندگی درد قشنگیست که جریان دارد

زندگی درد قشنگیست به جز شبهایش
که بدون تو فقط خواب پریشان دارد

یک نفر نیست تو را قسمت من گرداند؟
کار خیر است اگر این شهر مسلمان دارد!

خواب بد دیده ام ای کاش خدا خیر کند
خواب دیدم که تو رفتی، بدنم جان دارد!

شیخ و من هر دو طلبکار بهشتیم، ولی
من به تو، او به نماز خودش ایمان دارد

اینکه یک روز مهندس برود در پی شعر
سر و سریست که با موی پریشان دارد

"من از آن روز که در بند توام" فهمیدم
زندگی درد قشنگیست که جریان دارد


"علی صفری"


همچنین سایز استوری اون رو میتونین از این لینک ببینید

۲۱ آبان ۹۶ ، ۱۲:۰۰ ۲۸ نظر موافقین ۱۵ مخالفین ۰
حصار آسمان
يكشنبه, ۲۱ آبان ۱۳۹۶، ۰۸:۰۰ ق.ظ حصار آسمان
من به آنها نزدیک خواهم بود

من به آنها نزدیک خواهم بود

وَإِذَا سَأَلَکَ عِبَادِی عَنِّی فَإِنِّی قَرِیبٌ ۖ أُجِیبُ دَعْوَةَ الدَّاعِ إِذَا دَعَانِ ۖ فَلْیَسْتَجِیبُوا لِی وَلْیُؤْمِنُوا بِی لَعَلَّهُمْ یَرْشُدُونَ (186 بقره)

و چون بندگان از دوری و نزدیکی من از تو پرسند، بدانند که #من_به_آنها_نزدیک_خواهم_بود.
هر که مرا خواند، دعای او را اجابت کنم. پس بایست دعوت مرا بپذیرند و به من بگروند باشد تا به سعادت راه یابند.

#قرآن_کریم
از #خدای_بخشاینده به #تو

همچنین از این آیه دو طرح دیگه هم طراحی کردیم میتونین اونها رو از لینکهای زیر ببینید

 1. طرح 2
 2. طرح 3
۲۱ آبان ۹۶ ، ۰۸:۰۰ ۷ نظر موافقین ۵ مخالفین ۰
حصار آسمان